Další značky od

 

 

 

 

Meet Hue


Vaše osobní bezdrátové osvětlení, které vám umožní snadno ovládat světlo z vašeho zařízení a vytvářet správné prostředí pro každý okamžik. Objevte nejpropojenější osvětlení na světě. Změní způsob, jakým používáte světlo.

 

 

Přehrát video
White

White
Snadné ovládání a pohodlí

 

Philips Hue vás uvítá doma a umožňuje vám ovládat osvětlení z ložnice nebo i ze zahrady. Dokonce lze zajistit, že to bude vypadat, jako když jste doma, i když nejste. Jde především o to zjednodušit vám život.

White Ambience

White Ambience
Světlo pro vaše okamžiky

 

Vytvořte správnou atmosféru pro každý okamžik. Philips Hue vás může přirozeně probudit, pomůže vám načerpat energii, číst, soustředit se, relaxovat nebo dokonce usnout.

White and Color Ambience

White and Color Ambience
Neomezené možnosti

 

Proměňte každodenní osvětlení na mimořádné zážitky. Hrajte si s barvami nebo synchronizujte inteligentní světla se svou hudbou, hrami a filmy. Vybírat můžete ze stovek aplikací a jediným omezením je tak vaše představivost. 

Bavte se osvětlením

 

Vytvořte pohlcující prostředí pro zážitky se zábavním obsahem jeho synchronizací se světly Philips Hue.

Prozkoumejte ekosystém Philips Hue

 

Instalování i rozšiřování osobního bezdrátového systému osvětlení Philips Hue je snadné. Podívejte se, jak můžete svůj chytrý domov oživit světlem pomocí sortimentu chytrých žárovek, světelných zdrojů, spínačů a snímačů.